Moje ulubione seriale cz. II

Ponieważ nie sposób w jednym poście zmieścić wszystkie ulubione tytuły, zapraszam do uzupełnienia listy moich serialowych faworytów. Cykl będzie miał jeszcze więcej odcinków

Teraz czas na seriale, które oglądam wraz z Mężem i na ogół zaczęłam je śledzić za jego namową:


źródło: http://muppet.wikia.com/wiki/The_Muppets_(2015)
1. The Muppets - czyli dwadzieścia minut szczęścia <3 produkcja ABC koncepcją przypomina dokument pokazujący kulisy produkcji programu talk-show "The late show with Miss Piggy". 
Do obsady zaangażowano masę muppetów, atmosfera serialu jest pełna śmiechu i zwrotów akcji, a zapraszani znani goście również nadają szczególny wymiar tej propozycji.
Jeśli chcecie wrócić do czasów dzieciństwa i nacieszyć oczy ulubionymi futrzakami, zachęcam Was gorąco do oglądania tego serialu.
PS: w maju 2016 ABC postanowiło ściągnąć serial po jednym sezonie. Wciąż mam nadzieję, że program jeszcze wróci na antenę, bo jest naprawdę świetny.


źródło: http://screenertv.com/news-features/kat-dennings-birthday-2-broke-girls-best-moments-gifs/
2. 2 broke girls - jedyny sitcom w zestawieniu. Na pozór nie pasujące do siebie postaci są zmuszone żyć razem. I to bez żadnych pieniędzy... Pracują w podrzędnej knajpce, pełnej śmiesznych znajomych. Pewnie część z Was zna ten serial, jeśli jednak jesteście ciekawi, jakie przygody spotkały Max i Caroline, zachęcam gorąco do śledzenia tej produkcji.


źródło: http://www.movienewsguide.com/is-suits-season-7-happening-usa-network-series-creator-reveals/249826


3. Suits - czy na kłamstwie można oprzeć całą swoją karierę? Okazuje się, że tak, wystarczy odpowiedni zbieg okoliczności... Mike przypadkowo wkracza w świat kancelarii prawnej, która zatrudnia wyłącznie absolwentów Harvardu i miesza w życiu każdego z pracowników. Ciekawi? Zapraszam do oglądania.


źródło: http://www.imdb.com/title/tt3501584/

4. iZombie - czy jedna noc może zmienić całe życie? Ten tytuł pokazuje, że gwałtowne zmiany są możliwe i... że można polubić jedzenie mózgu. Nie będę Wam zbyt mocno spoilerować, ale jeśli szukacie serialu z rozwiązywaniem zagadek kryminalnych w tle, iZombie może stać się Waszym ulubieńcem. Bądźcie gotowi na zaskakującą fabułę i sporo dobrego humoru.źródło: http://www.smosh.com/smosh-pit/photos/stupendous-south-park-gifs

5. Miasteczko South Park - tę kreskówkę znam z dzieciństwa jako 'zakazany owoc', przed którym próbowali mnie uchronić rodzice. Na szczęście jeden z moich kumpli, z którymi dorastałam miał fioła na punkcie tego serialu, przez co byłam na bieżąco :D
Wątpię, abyście nie kojarzyli tego tytułu, w końcu to klasyk, który pierwszy raz na antenie pojawił się w 1997 roku. Nieprzerwanie i kontrowersyjnie komentuje bieżącą amerykańską rzeczywistość, wprowadzając do popkultury wiele kolorytu. Sam serial doczekał się kinowej ekranizacji, też całkiem niezłej. 
Jeśli jesteście gotowi na jazdę bez trzymanki, odcinki pełne przekleństw, dziecięcej naiwności oraz śmiania się ze wszystkiego i wszystkich, zachęcam do nadrobienia poprzednich sezonów i oglądania bieżących odcinków. Tu znajdziecie wszystkie materiały: http://southpark.cc.com/

Popularne posty